• SC Welberg Vrouwen 1

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    25 nov.10:30TSVV Merlijn VR1 - SC Welberg VR1
    2 dec.12:00SC Welberg VR1 - Bavel VR3
    9 dec.10:00GSBW VR1 - SC Welberg VR1
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    SC Welberg VR1 - Be Ready VR118 nov.2 - 1
  • Poulestanden SC Welberg VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Virtus VR185211917
    2GSBW VR18440616
    3Viola VR18512416
    4Madese Boys VR185031015
    5Riel VR18503815
    6Moerse Boys VR17322911
    7Be Ready VR17313310
    8SC Welberg VR18305-79
    9TSVV Merlijn VR18215-17
    10Blauw Wit'81 VR18215-157
    11Bavel VR38134-96
    12Unitas'30 VR18116-274

    Poulestanden SC Welberg VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hontenisse VR13300179
    2Moerse Boys VR1320126
    3Vivoo VR13012-61
    4SC Welberg VR13012-131
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Baselier, PedroTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Buyzen, PierreTechnische stafTrainer/coach
    Etten, Patricia vanTechnische stafStandaard functie
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Antonissen, IrisTeamspeler
    Brooijmans, IlseTeamspeler
    Gent, Rosina vanTeamspeler
    Hermus, MarielleTeamspeler
    Krijgsman, CheyenneTeamspeler
    Langenberg, ChemeneTeamspeler
    Luijks, EstherTeamspeler
    Maria, SonaidaTeamspeler
    Par, Aniek van deTeamspeler
    Sandee, NatasjaTeamspeler
    Spoel, Gina van derTeamspeler
    Veraart, MargotTeamspeler