• SC Welberg Vrouwen 1

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    26 mei12:00SC Welberg VR1 - Blauw Wit'81 VR1
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Riel VR1 - SC Welberg VR119 mei6 - 0
    SC Welberg VR1 - Unitas'30 VR112 mei8 - 2
  • Poulestanden SC Welberg VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1GSBW VR12112722143
    2Viola VR12113441743
    3Be Ready VR12113262341
    4Riel VR12112181837
    5Moerse Boys VR121966833
    6Madese Boys VR1211038333
    7Virtus VR1219481531
    8SC Welberg VR1217311-1024
    9TSVV Merlijn VR1216312-321
    10Bavel VR3215610-721
    11Blauw Wit'81 VR1214710-2119
    12Unitas'30 VR1212217-648

    Poulestanden SC Welberg VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hontenisse VR13300179
    2Moerse Boys VR1320126
    3Vivoo VR13012-61
    4SC Welberg VR13012-131
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Baselier, PedroTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Buyzen, PierreTechnische stafTrainer/coach
    Etten, Patricia vanTechnische stafStandaard functie
    Zimmeren, Mario vanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Antonissen, IrisTeamspeler
    Brooijmans, IlseTeamspeler
    Gent, Rosina vanTeamspeler
    Hagendoorn, ShirleyTeamspeler
    Hermus, MarielleTeamspeler
    Krijgsman, CheyenneTeamspeler
    Langenberg, ChemeneTeamspeler
    Luijks, EstherTeamspeler
    Maria, SonaidaTeamspeler
    Par, Aniek van deTeamspeler
    Sandee, NatasjaTeamspeler
    Spoel, Gina van derTeamspeler
    Veraart, MargotTeamspeler
    Wit, Elsa deTeamspeler