• SC Welberg Vrouwen 1

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    27 jan.11:00SC Welberg VR1 - Schijf VR1
    2 feb.12:00SC Welberg MO17-1 - SJO FC De Westhoek MO17-1
    10 feb.12:00SC Welberg VR1 - Virtus VR1
    17 feb.10:00Madese Boys VR1 - SC Welberg VR1
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Welberg VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Virtus VR1117222223
    2Viola VR110712922
    3GSBW VR111641722
    4Madese Boys VR1117041121
    5Be Ready VR1106131119
    6Riel VR110604618
    7Moerse Boys VR184221014
    8SC Welberg VR111407-1012
    9TSVV Merlijn VR111317-110
    10Blauw Wit'81 VR111227-188
    11Bavel VR311137-166
    12Unitas'30 VR111128-315

    Poulestanden SC Welberg VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hontenisse VR13300179
    2Moerse Boys VR1320126
    3Vivoo VR13012-61
    4SC Welberg VR13012-131
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Baselier, PedroTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Buyzen, PierreTechnische stafTrainer/coach
    Etten, Patricia vanTechnische stafStandaard functie
    Zimmeren, Mario vanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Antonissen, IrisTeamspeler
    Brooijmans, IlseTeamspeler
    Gent, Rosina vanTeamspeler
    Hagendoorn, ShirleyTeamspeler
    Hermus, MarielleTeamspeler
    Krijgsman, CheyenneTeamspeler
    Langenberg, ChemeneTeamspeler
    Luijks, EstherTeamspeler
    Maria, SonaidaTeamspeler
    Par, Aniek van deTeamspeler
    Sandee, NatasjaTeamspeler
    Spoel, Gina van derTeamspeler
    Veraart, MargotTeamspeler