• SC Welberg Vrouwen 1

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    7 apr.10:00Bavel VR3 - SC Welberg VR1
    14 apr.12:00SC Welberg VR1 - GSBW VR1
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    SC Welberg VR1 - TSVV Merlijn VR124 mrt.1 - 0
    Be Ready VR1 - SC Welberg VR117 mrt.1 - 0
  • Poulestanden SC Welberg VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1GSBW VR11510411834
    2Viola VR11410221332
    3Be Ready VR11510141731
    4Madese Boys VR1169251229
    5Riel VR1169161228
    6Virtus VR1157441825
    7SC Welberg VR116619-819
    8Moerse Boys VR113535318
    9Bavel VR316358-914
    10TSVV Merlijn VR1154110-313
    11Blauw Wit'81 VR115249-2210
    12Unitas'30 VR1161213-515

    Poulestanden SC Welberg VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hontenisse VR13300179
    2Moerse Boys VR1320126
    3Vivoo VR13012-61
    4SC Welberg VR13012-131
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Baselier, PedroTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Buyzen, PierreTechnische stafTrainer/coach
    Etten, Patricia vanTechnische stafStandaard functie
    Zimmeren, Mario vanTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Antonissen, IrisTeamspeler
    Brooijmans, IlseTeamspeler
    Gent, Rosina vanTeamspeler
    Hagendoorn, ShirleyTeamspeler
    Hermus, MarielleTeamspeler
    Krijgsman, CheyenneTeamspeler
    Langenberg, ChemeneTeamspeler
    Luijks, EstherTeamspeler
    Maria, SonaidaTeamspeler
    Par, Aniek van deTeamspeler
    Sandee, NatasjaTeamspeler
    Spoel, Gina van derTeamspeler
    Veraart, MargotTeamspeler
    Wit, Elsa deTeamspeler