• SC Welberg Vrouwen 2

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    25 nov.12:00SC Kruisland VR1 - SC Welberg VR2
    2 dec.10:00SC Welberg VR2 - Baronie VR2
    9 dec.11:30Roosendaal VR1 - SC Welberg VR2
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Rimboe VR1 - SC Welberg VR218 nov.3 - 0
  • Poulestanden SC Welberg VR2 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SC Welberg VR23300149
    2MOC'17 VR23201-26
    3Madese Boys VR23102-43
    4NVS VR23003-80

    Poulestanden SC Welberg VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1DVO'60 VR176103119
    2Roosendaal VR166002618
    3Baronie VR27601518
    4MOC'17 VR163121310
    5SC Kruisland VR16312410
    6DEVO VR1530299
    7Sprundel VR1630399
    8SC Welberg VR27304-99
    9Rimboe VR17205-156
    10NVS VR16114-144
    11NSV VR16006-270
    12Schijf VR27007-320

    Poulestanden SC Welberg VR2 (B2420 Vrouwen beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Steenbergen VR1110033
    2SC Welberg VR21001-30
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Both, JanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Etten, Patricia vanMedische stafVerzorger
    Huijbers, MikeTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Zimmeren, Mario vanTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosman, CheyenneTeamspeler
    Hoetelmans, MarissaTeamspeler
    Hoogvliet, MichelleTeamspeler
    Punt, WillemijnTeamspeler
    Simon, PuckTeamspeler
    Waal, Veena deTeamspeler
    Zomers, ElsemiekeTeamspeler
    Zomers, JetteTeamspeler