• Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bergh, Chris van denTeamspeler
    Groot, Jorick deTeamspeler
    Jilali, Nouri ElTeamspeler
    Meeusen, MelsTeamspeler
    Ooms, JelleTeamspeler
    Ridder, Tjeu DenTeamspeler
    Schuurman, RickTeamspeler
    Simons, JelleTeamspeler
    Smout, JelleTeamspeler
    Tewari, JeremyTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 15:00Halsteren 6 - SC Welberg 3Sportpark De Beek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 feb.SC Welberg 3 - Internos 87 - 0
    15 feb.SC Welberg 3 - FC Bergen 45 - 3
  • Poulestanden SC Welberg 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Moerstraten 212102040132732
    2SC Welberg 31392243232029
    3Unitas'30 31156029151421
    4FC Bergen 41061347222519
    5DVO'60 7115241218-617
    6Internos 8105142321216
    7SC Kruisland 2124263830814
    8MOC'17 3124262932-314
    9BSC 4133282537-1211
    10DSE 5132291651-358
    11Halsteren 61310121555-403

    Poulestanden SC Welberg 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Welberg 3321010557
    2Tholense Boys 4320112846
    3Halsteren 53102610-43
    4VVC'68 53012611-51

    Poulestanden SC Welberg 3 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Welberg 311003213
    2Prinsenland 5100123-10

    Poulestanden SC Welberg 3 (B1430 Mannen beker reserve zaterdag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Welberg 311007433
    2FC Bergen 3100147-30

    Poulestanden SC Welberg 3 (B1490 Mannen beker reserve zaterdag 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Internos 300000000
    2Prinsenland 400000000
    3Rood-Wit W 400000000
    4Steenbergen 400000000
    5Terneuzense Boys 500000000
    6Unitas'30 200000000
    7Walcheren 500000000
    8SC Welberg 300000000