• SC Welberg 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:15SC Welberg 3 - Nieuw Borgvliet 5Sportpark 't Zandbaantje
    3 okt. 13:00FC Bergen 2 - SC Welberg 3Sportpark De Markiezaten
    10 okt. 12:15SC Welberg 3 - SC Kruisland 3Sportpark 't Zandbaantje
    17 okt. 12:00De Schutters 3 - SC Welberg 3Sportpark Andrie
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.DOSKO 6 - SC Welberg 35 - 3
    19 sep.Lepelstraatse Boys 3 - SC Welberg 35 - 1
  • Poulestanden SC Welberg 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Bergen 200000000
    2DOSKO 800000000
    3SC Kruisland 300000000
    4Lepelstraatse Boys 400000000
    5FC Moerstraten 100000000
    6Nieuw Borgvliet 500000000
    7NVS 300000000
    8Oranje-Blauw'14 300000000
    9Roosendaal 900000000
    10De Schutters 300000000
    11SC Welberg 300000000
    12WVV'67 400000000

    Poulestanden SC Welberg 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lepelstraatse Boys 3321013497
    2DOSKO 6320189-16
    3SC Welberg 33102911-23
    4NVS 43012511-61
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bongers, MichaelTeamspelerMiddenvelder
    Dorst, Mark vanTeamspeler
    Franken, JesseTeamspelerAanvaller
    Heer, MaartenTeamspelerDoelverdediger
    Hu, SjoulieTeamspelerMiddenvelder
    Jong, Noa deTeamspeler
    Kouwen, HenkTeamspelerAanvaller
    Laerhoven, Peter vanTeamspelerVerdediger
    Olma, TomasTeamspelerVerdediger
    Rooij, Pim vanTeamspelerVerdediger

    Er zijn 7 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Laerhoven, Peter vanOverige stafTeammanager
    Oomen, ChielTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Rijen, Jimmy vanMedische stafClubarts/dokter
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 19:45 Veld 1 (kunstgras) N.T.B.
  • Wedstrijdverslagen

    • Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.