• SC Welberg Zaterdag 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei 12:15SC Welberg 2 - DBGC 3Sportpark 't Zandbaantje
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 meiSC Welberg 2 - Halsteren 42 - 0
    21 meiSPS 2 - SC Welberg 21 - 0
  • Poulestanden SC Welberg 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MOC'17 422152588454347
    2DBGC 321141665442143
    3Steenbergen 320133469323742
    4FC Bergen 221124551361540
    5Halsteren 421104755381734
    6Prinsenland 22110295048232
    7SC Welberg 22010373730730
    8NOAD'67 22062122548-2320
    9DVO'60 32161143870-3219
    10Krabbendijke 22052133980-4117
    11SPS 22051142551-2616
    12Smerdiek 21941142949-2013
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adriaansen, DennisTeamspeler
    Adriaansen, JordyTeamspeler
    Delfos, PimTeamspeler
    Huijps, NielsTeamspeler
    Idrissi, Quincy ElTeamspeler
    Maas, JulienTeamspeler
    Marijnissen, JoelTeamspeler
    Martens, WillemTeamspeler
    Memeti, MurtezTeamspeler
    Minderhout, Moreno vanTeamspeler
    Minnen, Tom van derTeamspeler
    Punt, ThomasTeamspeler
    Raaijmakers, WouterTeamspeler
    Sabovic, SenolTeamspeler
    Smits, AnthonyTeamspeler
    Taylor, SeanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Adriaansen, FransTechnische stafTrainer/coach
    Olma, TomasTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 19:45 Veld 1 (kunstgras) N.T.B.
    Woensdag 19:45 Veld 1 (kunstgras) N.T.B.
  • Wedstrijdverslagen

    • Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.